رسوایی اخلاقی وهابیون سعودی در سوریه - 9 دی 88

9 دی 88

رسوایی اخلاقی وهابیون سعودی در سوریه


رسانه ها از دستگیری چندین تروریست سلفی وهابی در یک مجلس فحشای دسته جمعی در شهر ادلب سوریه در عملیات ارتش این کشور خبر دادند.

به گزارش العالم به نقل از یک منبع لبنانی گزارش داد نیروهای ارتش سوریه، اعضای یک گروه تروریستی مسلح را در یک مراسم فحشای دسته جمعی در ادلب دستگیر کردند.
 
اعضای یک گروه تروریستی افراطی موسوم به "جبهه النصره" وابسته به شبکه اخوان المسلمین در سوریه به رهبری فاروق طیفور در یک رسوایی جنسی شرم آور دست داشتند.
 
بر اساس این گزارش، یک گروه ۲۰ نفره از افراد مسلح این گروه تروریستی به سرکردگی ابو احمد التمیمی در یک مراسم فحشا با حضور ۳۰ زن از اعضای این گروه و گروه موسوم به ارتش آزاد دست داشتند؛ همچنین برخی از اعضای گروه ۳۰ نفره، زنان به اسارت گرفته شده سوری هستند.
 
ارتش سوریه در عملیاتی ویژه این افراد را به همراه سرکرده آنها در شهر ادلب را در شرایطی شرم آور بازداشت کرده است.
 
محل بازداشت سالنی در شهر ادلب بوده و تروریستها از رفتار شرم آور خود فیلم و عکس تهیه می کردند.بر اساس بازجویی از بازداشت شدگان به ویژه التمیمی ۴۰ ساله که تبعه سعودی است مشخص شده که ۱۵ نفر از این تروریستها خارجی هستند؛
 
همچنین برخی از زنان بازداشت شده نیز سعودی هستند.پیش از این نیز شورشیان مسلح در سوریه رسوایی های اخلاقی متعددی داشتند که نمونه بارز آن عبدالرزاق طلاس در شهر حمص و همچنین یک سرهنگ فراری ارتش در لاذقیه بود.

کد خبر:146305 -

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)